| مكان المنشأ: | الصين |
| اسم العلامة التجارية: | MaxM |
| رقم الموديل: | إل إس-بات-71 |
| الحد الأدنى لكمية: | 2 |
|---|---|
| الأسعار: | USD189 - USD399 |
| تفاصيل التغليف: | كرتون |
| وقت التسليم: | 2 أسابيع |
| شروط الدفع: | ل / c، / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على العرض: | 1000 قطعة/شهر |
| اسم: | أعمدة رفع كهربائية | الجهد االكهربى: | تيار مستمر 12 فولت / 24 فولت |
|---|---|---|---|
| سعة التحميل: | 200 كجم | سكتة دماغية: | 250 ملم - 1200 ملم |
| الحد الأقصى مفتاح: | بنيت في | إخراج الإشارة (اختياري): | جهاز استشعار القاعة |
| لون: | الفضة / الأسود | الصورة الخارجية: | مستطيل، 3 مراحل |
| الأعلى. لحظة الانحناء الديناميكي: | 250 نيوتن متر | الأعلى. لحظة الانحناء الثابتة: | 500 نانومتر |
Engineered for premium industrial ergonomics, this black 3-stage lifting column delivers 1200mm custom travel length paired with a robust 2000N (200KG) medium-payoff capacity for smooth, uncompromised vertical motion. Its heavy-duty precision makes it the ideal structural choice for automating high-load factory workbenches, executive ergonomic desks, precision packing tables, and industrial material handling platforms.
*This electric lifting column actuator is a customizable product. Please share your requirements with us, and we will recommend the most suitable model according to your needs
| Model | LS-PAT-71 |
| Voltage | 12VDC / 24VDC |
| Max. Load Force | 2000N |
| Max. Speed at Full Load | 11.5mm/s |
| Max. Speet at Free-load | 41mm/s |
| Max. Dynamic bending moment | 250Nm |
| Max. Static bending moment | 500Nm |
| Stroke | 250mm - 1200mm |
| Limit Switch | Built in |
| Signal Output(Optional) | Hall Sensors |
| Retracted Length | ≧Stroke/2 + 150mm |
| Section | 3-stage |
| Operation Temperature | -5℃ - +45℃ |
| Color | Silver / Black |
Q: Is it possible to get a sample?
A: Yes, we can provide samples for quality and performance testing.
Q: Is the product ready for dispatch?
A: No. We customize the lifting column per your requirements, leading time is usually 2 weeks.
Q: Do you provide after-sales service?
A: Yes. We offer technical support and prompt after-sales service. Please feel free to contact us if you have any questions.
Q: What payment methods do you accept?
A: We accept bank TT, L/C, and PayPal
![]()
اتصل شخص: Mr. Salan Xie
الهاتف :: +86-18680277689
الفاكس: 86--39165188
محرك خطي كهربائي عالي القوة 1320 رطلاً قدرة رفع IP66 مقاوم للماء 1 "~ 24" ضربة
محرك تشغيل كهربائي مضغوط 12 فولت 4500N IP66 حركة هادئة للتحكم في النافذة والصندوق
مشغل خطي يدوي للطوارئ 2250 رطل للحمل العالي لأسرة الرعاية المنزلية القابلة للتعديل
2000N محرك خطي خفيف الوزن 20mm-300mm ضربة مخصصة للاتمتاع بتوفير المساحة
4500N قوية الكهربائية في خط التشغيل IP69K لأنظمة الظل البيغولار
محرك كهربائي مقاوم للماء ذو 38 ملم
مشغل خطي DC بجهد منخفض IP66 بقوة 3000 نيوتن لشبابيك التهوية الأوتوماتيكية في البيوت المحمية
مشغل خطي صناعي عالي الدفع 8000 نيوتن IP69K 12 فولت تيار مستمر لحلول الرفع
12000N محرك خطي كهربائي ثقيل IP66 التحكم اليدوي 12V 24V 36V 48V DC
مشغل كهربائي شديد التحمل IP69K مقاوم للتآكل 800 كجم دورة تشغيل 25%
محرك خطي صناعي قوة عالية 16kN IP69K 25-1000mm لأتمتة رفع الأثقال