| สถานที่กำเนิด: | จีน |
| ชื่อแบรนด์: | MaxM |
| หมายเลขรุ่น: | LS-PAT-71 |
| จำนวนสั่งซื้อขั้นต่ำ: | 2 |
|---|---|
| ราคา: | USD189 - USD399 |
| รายละเอียดการบรรจุ: | กล่องกระดาษ |
| เวลาการส่งมอบ: | 2 สัปดาห์ |
| เงื่อนไขการชำระเงิน: | L/C,T/T,เวสเทิร์นยูเนี่ยน |
| สามารถในการผลิต: | 1,000 ชิ้น / เดือน |
| ชื่อ: | เครื่องยกไฟฟ้า | แรงดันไฟฟ้า: | ไฟฟ้ากระแสตรง 12V / 24V |
|---|---|---|---|
| กำลังรับน้ำหนัก: | 200กก | จังหวะ: | 250มม. - 1200มม |
| ขีด จำกัด สวิตช์: | สร้างขึ้นใน | เอาต์พุตสัญญาณ (ไม่บังคับ): | เซ็นเซอร์ฮอลล์ |
| สี: | เงิน / ดำ | รูปแบบภายนอก: | สี่เหลี่ยมผืนผ้า 3 เวที |
| สูงสุด ช่วงเวลาการดัดแบบไดนามิก: | 250Nm | สูงสุด ช่วงเวลาดัดงอ: | 500Nm |
Engineered for premium industrial ergonomics, this black 3-stage lifting column delivers 1200mm custom travel length paired with a robust 2000N (200KG) medium-payoff capacity for smooth, uncompromised vertical motion. Its heavy-duty precision makes it the ideal structural choice for automating high-load factory workbenches, executive ergonomic desks, precision packing tables, and industrial material handling platforms.
*This electric lifting column actuator is a customizable product. Please share your requirements with us, and we will recommend the most suitable model according to your needs
| Model | LS-PAT-71 |
| Voltage | 12VDC / 24VDC |
| Max. Load Force | 2000N |
| Max. Speed at Full Load | 11.5mm/s |
| Max. Speet at Free-load | 41mm/s |
| Max. Dynamic bending moment | 250Nm |
| Max. Static bending moment | 500Nm |
| Stroke | 250mm - 1200mm |
| Limit Switch | Built in |
| Signal Output(Optional) | Hall Sensors |
| Retracted Length | ≧Stroke/2 + 150mm |
| Section | 3-stage |
| Operation Temperature | -5℃ - +45℃ |
| Color | Silver / Black |
Q: Is it possible to get a sample?
A: Yes, we can provide samples for quality and performance testing.
Q: Is the product ready for dispatch?
A: No. We customize the lifting column per your requirements, leading time is usually 2 weeks.
Q: Do you provide after-sales service?
A: Yes. We offer technical support and prompt after-sales service. Please feel free to contact us if you have any questions.
Q: What payment methods do you accept?
A: We accept bank TT, L/C, and PayPal
![]()
ผู้ติดต่อ: Mr. Salan Xie
โทร: +86-18680277689
แฟกซ์: 86--39165188
เครื่องขับเคลื่อนไฟฟ้าแบบเส้นทางแรงสูง 1320 ปอนด์ ความจุยกระดับ IP66 กันน้ํา 1" ′′ 24" ไมล์
แอคชูเอเตอร์ไฟฟ้า 12V ขนาดกะทัดรัด 4500N IP66 การเคลื่อนไหวเงียบสำหรับการควบคุมหน้าต่างและลำตัว
ตัวกระตุ้นเชิงเส้นแบบปลดด้วยมือฉุกเฉิน รับน้ำหนักสูง 2250 ปอนด์ สำหรับเตียงปรับระดับการดูแลที่บ้าน
2000N เครื่องดําเนินแบบเส้นเบา 20mm-300mm ชักชักตามสั่ง สําหรับอัตโนมัติที่ประหยัดพื้นที่
4500N เครื่องขับเคลื่อนไฟฟ้าแรงสูงในสาย IP69K สําหรับระบบเงา Pegolar
24V DC Tubular Linear Actuator แรงผลัก 670 ปอนด์ IP67 สำหรับโต๊ะปรับระดับสูง
มอเตอร์ไฟฟ้าแบบอินไลน์ลิเนียร์แอคทูเอเตอร์รับน้ำหนักได้ 300 กก. บางพิเศษ 38 มม. กันน้ำ IP66
เครื่องปรับปรุงความดันต่ํา DC Linear Actuator IP66 3000N สําหรับกระจกอากาศอัตโนมัติโรงเรือนกระจก
อุตสาหกรรมแรงผลักดันสูง Linear Actuator 8000N IP69K 12V DC สําหรับแก้ไขการยก
12000N เครื่องดําเนินไฟฟ้าสายหนัก IP66 การควบคุมด้วยมือ 12V 24V 36V 48V DC
IP69K อุปกรณ์ขับเคลื่อนไฟฟ้าภาระหนัก กันสนิม 800KG 25% ช่วงเวลาทํางาน
อุตสาหกรรม Linear Actuator ความแรงสูง 16kN IP69K 25-1000 มม สําหรับการยกหนักอัตโนมัติ