| उत्पत्ति के प्लेस: | चीन |
| ब्रांड नाम: | MaxM |
| मॉडल संख्या: | एलएस-पीएटी-71 |
| न्यूनतम आदेश मात्रा: | 2 |
|---|---|
| मूल्य: | USD189 - USD399 |
| पैकेजिंग विवरण: | दफ़्ती |
| प्रसव के समय: | 2 सप्ताह |
| भुगतान शर्तें: | एल/सी, टी/टी, वेस्टर्न यूनियन |
| आपूर्ति की क्षमता: | 1000 टुकड़े/माह |
| नाम: | विद्युत उठाने वाले स्तंभ | वोल्टेज: | डीसी 12 वी / 24 वी |
|---|---|---|---|
| भार क्षमता: | 200 किलो | आघात: | 250 मिमी - 1200 मिमी |
| सीमा परिवर्तन: | में निर्मित | सिग्नल आउटपुट (वैकल्पिक): | हॉल सेंसर |
| रंग: | रुपहली काली | बाहरी प्रोफाइल: | आयत, 3 चरण |
| अधिकतम। गतिशील झुकने का क्षण: | 250 एनएम | अधिकतम। स्थैतिक झुकने का क्षण: | 500NM |
Engineered for premium industrial ergonomics, this black 3-stage lifting column delivers 1200mm custom travel length paired with a robust 2000N (200KG) medium-payoff capacity for smooth, uncompromised vertical motion. Its heavy-duty precision makes it the ideal structural choice for automating high-load factory workbenches, executive ergonomic desks, precision packing tables, and industrial material handling platforms.
*This electric lifting column actuator is a customizable product. Please share your requirements with us, and we will recommend the most suitable model according to your needs
| Model | LS-PAT-71 |
| Voltage | 12VDC / 24VDC |
| Max. Load Force | 2000N |
| Max. Speed at Full Load | 11.5mm/s |
| Max. Speet at Free-load | 41mm/s |
| Max. Dynamic bending moment | 250Nm |
| Max. Static bending moment | 500Nm |
| Stroke | 250mm - 1200mm |
| Limit Switch | Built in |
| Signal Output(Optional) | Hall Sensors |
| Retracted Length | ≧Stroke/2 + 150mm |
| Section | 3-stage |
| Operation Temperature | -5℃ - +45℃ |
| Color | Silver / Black |
Q: Is it possible to get a sample?
A: Yes, we can provide samples for quality and performance testing.
Q: Is the product ready for dispatch?
A: No. We customize the lifting column per your requirements, leading time is usually 2 weeks.
Q: Do you provide after-sales service?
A: Yes. We offer technical support and prompt after-sales service. Please feel free to contact us if you have any questions.
Q: What payment methods do you accept?
A: We accept bank TT, L/C, and PayPal
![]()
व्यक्ति से संपर्क करें: Mr. Salan Xie
दूरभाष: +86-18680277689
फैक्स: 86--39165188
हाई फोर्स इलेक्ट्रिक लीनियर एक्चुएटर 1320 पाउंड लिफ्ट क्षमता IP66 वाटरप्रूफ 1"–24" स्ट्रोक
विंडो और ट्रंक नियंत्रण के लिए कॉम्पैक्ट 12V इलेक्ट्रिक एक्चुएटर 4500N IP66 शांत गति
आपातकालीन मैनुअल रिलीज़ रैखिक एक्ट्यूएटर 2250lbs उच्च भार के लिए होम केयर समायोज्य बिस्तर
2000N हल्के रैखिक एक्ट्यूएटर 20mm-300mm स्पेस-सेविंग ऑटोमेशन के लिए कस्टम स्ट्रोक
4500 एन हाई फोर्स इलेक्ट्रिक इनलाइन एक्ट्यूएटर IP69K पेगोलर शेडिंग सिस्टम के लिए
24 वी डीसी ट्यूबलर रैखिक एक्ट्यूएटर 670lb थ्रश IP67 ऊंचाई समायोज्य उठाने की मेज के लिए
भारी शुल्क 300KG इनलाइन रैखिक एक्ट्यूएटर स्लिम 38 मिमी वाटरप्रूफ IP66 इलेक्ट्रिक मोटर
ग्रीनहाउस स्वचालित वेंटिलेशन खिड़कियों के लिए कम वोल्टेज डीसी रैखिक एक्ट्यूएटर IP66 3000N
लिफ्टिंग समाधान के लिए औद्योगिक उच्च जोर रैखिक एक्ट्यूएटर 8000N IP69K 12V डीसी
12000N हेवी ड्यूटी इलेक्ट्रिक लीनियर एक्चुएटर IP66 मैनुअल ओवरराइड 12V 24V 36V 48V DC
IP69K भारी शुल्क इलेक्ट्रिक एक्ट्यूएटर संक्षारण सबूत 800KG 25% कार्य चक्र
औद्योगिक लीनियर एक्चुएटर हाई फोर्स 16kN IP69K 25-1000mm भारी उठाने वाले ऑटोमेशन के लिए