| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | MaxM |
| Αριθμό μοντέλου: | LS-PAT-71 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 2 |
|---|---|
| Τιμή: | USD189 - USD399 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 2 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 τεμάχια/μήνα |
| Ονομα: | ηλεκτρικές ανυψωτικές στήλες | Δυναμικό: | DC 12V / 24V |
|---|---|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίου: | 200 κιλά | Κτύπημα: | 250mm - 1200mm |
| Διακόπτης ορίων: | Ενσωματωμένο | Έξοδος σήματος (προαιρετική): | Αισθητήρας Hall |
| Χρώμα: | Ασημένιο / μαύρο | Εξωτερικό προφίλ: | Ορθογώνιο, 3 Στάδιο |
| Μέγιστο. δυναμική στιγμή κάμψης: | 250 Nm | Μέγιστο. Στατική στιγμή κάμψης: | 500nm |
Engineered for premium industrial ergonomics, this black 3-stage lifting column delivers 1200mm custom travel length paired with a robust 2000N (200KG) medium-payoff capacity for smooth, uncompromised vertical motion. Its heavy-duty precision makes it the ideal structural choice for automating high-load factory workbenches, executive ergonomic desks, precision packing tables, and industrial material handling platforms.
*This electric lifting column actuator is a customizable product. Please share your requirements with us, and we will recommend the most suitable model according to your needs
| Model | LS-PAT-71 |
| Voltage | 12VDC / 24VDC |
| Max. Load Force | 2000N |
| Max. Speed at Full Load | 11.5mm/s |
| Max. Speet at Free-load | 41mm/s |
| Max. Dynamic bending moment | 250Nm |
| Max. Static bending moment | 500Nm |
| Stroke | 250mm - 1200mm |
| Limit Switch | Built in |
| Signal Output(Optional) | Hall Sensors |
| Retracted Length | ≧Stroke/2 + 150mm |
| Section | 3-stage |
| Operation Temperature | -5℃ - +45℃ |
| Color | Silver / Black |
Q: Is it possible to get a sample?
A: Yes, we can provide samples for quality and performance testing.
Q: Is the product ready for dispatch?
A: No. We customize the lifting column per your requirements, leading time is usually 2 weeks.
Q: Do you provide after-sales service?
A: Yes. We offer technical support and prompt after-sales service. Please feel free to contact us if you have any questions.
Q: What payment methods do you accept?
A: We accept bank TT, L/C, and PayPal
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Salan Xie
Τηλ.:: +86-18680277689
Φαξ: 86--39165188
Ηλεκτρικός Ενσωματωμένος Ενεργοποιητής 4500N Υψηλής Δύναμης IP69K Για Συστήματα Σκίασης Pergola
Βιομηχανικός Γραμμικός Ενεργοποιητής Υψηλής Ώθησης 8000N IP69K 12V DC για Λύσεις Ανύψωσης
IP69K Υψηλής ισχύος ηλεκτρικός ενεργοποιητής Αδιάβροχος 800KG 25% κύκλος εργασίας