| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | MaxM |
| Model numarası: | LS-PAT-71 |
| Min sipariş miktarı: | 2 |
|---|---|
| Fiyat: | USD189 - USD399 |
| Ambalaj bilgileri: | karton |
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini: | 1000 adet/ay |
| İsim: | Elektrikli kaldırma sütunları | Gerilim: | DC 12V / 24V |
|---|---|---|---|
| Yük Kapasitesi: | 200kg | Felç: | 250mm - 1200mm |
| Sınır anahtarı: | Dahili | Sinyal çıkışı (isteğe bağlı): | Hall sensörü |
| Renk: | Gümüş / Siyah | Dış profil: | Dikdörtgen, 3 Kademeli |
| Maks. dinamik bükülme anı: | 250 Nm | Maks. Statik bükülme anı: | 500nm |
Engineered for premium industrial ergonomics, this black 3-stage lifting column delivers 1200mm custom travel length paired with a robust 2000N (200KG) medium-payoff capacity for smooth, uncompromised vertical motion. Its heavy-duty precision makes it the ideal structural choice for automating high-load factory workbenches, executive ergonomic desks, precision packing tables, and industrial material handling platforms.
*This electric lifting column actuator is a customizable product. Please share your requirements with us, and we will recommend the most suitable model according to your needs
| Model | LS-PAT-71 |
| Voltage | 12VDC / 24VDC |
| Max. Load Force | 2000N |
| Max. Speed at Full Load | 11.5mm/s |
| Max. Speet at Free-load | 41mm/s |
| Max. Dynamic bending moment | 250Nm |
| Max. Static bending moment | 500Nm |
| Stroke | 250mm - 1200mm |
| Limit Switch | Built in |
| Signal Output(Optional) | Hall Sensors |
| Retracted Length | ≧Stroke/2 + 150mm |
| Section | 3-stage |
| Operation Temperature | -5℃ - +45℃ |
| Color | Silver / Black |
Q: Is it possible to get a sample?
A: Yes, we can provide samples for quality and performance testing.
Q: Is the product ready for dispatch?
A: No. We customize the lifting column per your requirements, leading time is usually 2 weeks.
Q: Do you provide after-sales service?
A: Yes. We offer technical support and prompt after-sales service. Please feel free to contact us if you have any questions.
Q: What payment methods do you accept?
A: We accept bank TT, L/C, and PayPal
![]()
İlgili kişi: Mr. Salan Xie
Tel: +86-18680277689
Faks: 86--39165188
Pencere ve Gövde Kontrolü için Kompakt 12V Elektrikli Aktüatör 4500N IP66 Sessiz Hareket
2000N Hafif Lineer Aktüatör 20mm-300mm Yer Tasarrufu Sağlayan Otomasyon İçin Özel Strok
4500N Yüksek Güçlü Elektrik İçsel Aktifleştiricisi IP69K Pegolar Gölgeleme Sistemleri İçin
Yükseklik Ayarlı Kaldırma Masaları İçin 24V DC Tübüler Lineer Aktüatör 670lb İtme Gücü IP67
Ağır Güçlü 300KG Çevrimiçi Doğrusal Aktüatörler İnce 38mm Su geçirmez IP66 Elektrik Motoru
Düşük Voltajlı DC Doğrusal Aktüatör IP66 3000N Sera Otomatik Havalandırma Pencereleri İçin
Endüstriyel Yüksek İtme Kuvvetli Lineer Aktüatör 8000N IP69K 12V DC Kaldırma Çözümleri İçin
12000N Ağır Hizmet Tipi Elektrikli Lineer Aktüatör IP66 Manuel Kumanda 12V 24V 36V 48V DC
IP69K Ağır Hizmet Elektrikli Aktüatör Korozyona Dayanıklı 800KG %25 Görev Döngüsü
Endüstriyel doğrusal aktüatör Yüksek Güç 16kN IP69K 25-1000mm Ağır kaldırma otomasyonu için