| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | MaxM |
| شماره مدل: | LS-PAT-71 |
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 2 |
|---|---|
| قیمت: | USD189 - USD399 |
| جزئیات بسته بندی: | کارتن |
| زمان تحویل: | 2 هفته |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه: | 1000 قطعه / ماه |
| نام: | ستون های بلند کننده الکتریکی | ولتاژ: | DC 12 ولت / 24 ولت |
|---|---|---|---|
| ظرفیت بار: | 200 کیلوگرم | سکته: | 250 میلی متر - 1200 میلی متر |
| سوئیچ محدود: | ساخته شده است | خروجی سیگنال (اختیاری): | سنسور هال |
| رنگ: | نقره / سیاه | پروفایل بیرونی: | مستطیل، 3 مرحله |
| حداکثر لحظه خمش پویا: | 250 نیوتن متر | حداکثر لحظه خمش استاتیک: | 500 نیوتن متر |
Engineered for premium industrial ergonomics, this black 3-stage lifting column delivers 1200mm custom travel length paired with a robust 2000N (200KG) medium-payoff capacity for smooth, uncompromised vertical motion. Its heavy-duty precision makes it the ideal structural choice for automating high-load factory workbenches, executive ergonomic desks, precision packing tables, and industrial material handling platforms.
*This electric lifting column actuator is a customizable product. Please share your requirements with us, and we will recommend the most suitable model according to your needs
| Model | LS-PAT-71 |
| Voltage | 12VDC / 24VDC |
| Max. Load Force | 2000N |
| Max. Speed at Full Load | 11.5mm/s |
| Max. Speet at Free-load | 41mm/s |
| Max. Dynamic bending moment | 250Nm |
| Max. Static bending moment | 500Nm |
| Stroke | 250mm - 1200mm |
| Limit Switch | Built in |
| Signal Output(Optional) | Hall Sensors |
| Retracted Length | ≧Stroke/2 + 150mm |
| Section | 3-stage |
| Operation Temperature | -5℃ - +45℃ |
| Color | Silver / Black |
Q: Is it possible to get a sample?
A: Yes, we can provide samples for quality and performance testing.
Q: Is the product ready for dispatch?
A: No. We customize the lifting column per your requirements, leading time is usually 2 weeks.
Q: Do you provide after-sales service?
A: Yes. We offer technical support and prompt after-sales service. Please feel free to contact us if you have any questions.
Q: What payment methods do you accept?
A: We accept bank TT, L/C, and PayPal
![]()
تماس با شخص: Mr. Salan Xie
تلفن: +86-18680277689
فکس: 86--39165188
موتور خطی الکتریکی با قدرت بالا 1320 پوند ظرفیت بلند IP66 ضد آب 1 "~ 24" ضربه
محرک برقی فشرده 12 ولت 4500N IP66 حرکت آرام برای کنترل پنجره و صندوق عقب
در حالت اضطراری دستگاه خطی 2250 پوند بارگذاری بالا برای مراقبت های خانگی تخت های تنظیم شده
2000N اکتور خطی سبک وزن 20mm-300mm ضربه سفارشی برای اتوماسیون صرفه جویی در فضا
عملگر خطی برقی 4500 نیوتن با نیروی بالا IP69K برای سیستمهای سایبان پرگولا
عملگر خطی لولهای 24 ولت DC با نیروی 670 پوند، IP67 برای میزهای قابل تنظیم ارتفاع
موتور الکتریکی ضد آب 38 میلی متری
AC AC ACTOR IP66 3000N برای پنجره های تهویه اتوماتیک گلخانه ای
عملگر خطی صنعتی با نیروی بالا 8000 نیوتن IP69K 12 ولت DC برای راه حل های بالابر
عملگر خطی الکتریکی سنگین 12000 نیوتن با قابلیت تنظیم دستی IP66، ولتاژ 12 ولت 24 ولت 36 ولت 48 ولت DC
IP69K سخت کار الکتریکی اکتواتور ضد خوردگی 800KG 25٪ چرخه کار
عملگر خطی صنعتی با نیروی بالا 16 کیلو نیوتن IP69K 25-1000 میلی متر برای اتوماسیون بالابری سنگین