| Nguồn gốc: | Trung Quốc |
| Hàng hiệu: | MaxM |
| Số mô hình: | LS-PAT-71 |
| Số lượng đặt hàng tối thiểu: | 2 |
|---|---|
| Giá bán: | USD189 - USD399 |
| chi tiết đóng gói: | thùng carton |
| Thời gian giao hàng: | 2 tuần |
| Điều khoản thanh toán: | L/C,T/T, Công Đoàn Phương Tây |
| Khả năng cung cấp: | 1000 miếng/tháng |
| Tên: | cột nâng điện | Điện áp: | DC 12V / 24V |
|---|---|---|---|
| Khả năng chịu tải: | 200kg | Đột quỵ: | 250mm - 1200mm |
| Công tắc giới hạn: | Được xây dựng trong | Đầu ra tín hiệu (tùy chọn): | Cảm biến Hall |
| Màu sắc: | Bạc / Đen | Mảng hình bên ngoài: | Hình chữ nhật, 3 tầng |
| Tối đa. Khoảnh khắc uốn cong năng động: | 250Nm | Tối đa. thời điểm uốn tĩnh: | 500nm |
Engineered for premium industrial ergonomics, this black 3-stage lifting column delivers 1200mm custom travel length paired with a robust 2000N (200KG) medium-payoff capacity for smooth, uncompromised vertical motion. Its heavy-duty precision makes it the ideal structural choice for automating high-load factory workbenches, executive ergonomic desks, precision packing tables, and industrial material handling platforms.
*This electric lifting column actuator is a customizable product. Please share your requirements with us, and we will recommend the most suitable model according to your needs
| Model | LS-PAT-71 |
| Voltage | 12VDC / 24VDC |
| Max. Load Force | 2000N |
| Max. Speed at Full Load | 11.5mm/s |
| Max. Speet at Free-load | 41mm/s |
| Max. Dynamic bending moment | 250Nm |
| Max. Static bending moment | 500Nm |
| Stroke | 250mm - 1200mm |
| Limit Switch | Built in |
| Signal Output(Optional) | Hall Sensors |
| Retracted Length | ≧Stroke/2 + 150mm |
| Section | 3-stage |
| Operation Temperature | -5℃ - +45℃ |
| Color | Silver / Black |
Q: Is it possible to get a sample?
A: Yes, we can provide samples for quality and performance testing.
Q: Is the product ready for dispatch?
A: No. We customize the lifting column per your requirements, leading time is usually 2 weeks.
Q: Do you provide after-sales service?
A: Yes. We offer technical support and prompt after-sales service. Please feel free to contact us if you have any questions.
Q: What payment methods do you accept?
A: We accept bank TT, L/C, and PayPal
![]()
Người liên hệ: Mr. Salan Xie
Tel: +86-18680277689
Fax: 86--39165188
Năng lượng cao điện Động lực tuyến tính 1320 lbs Nâng Capacity IP66 Waterproof 1 "~ 24" Stroke
Bộ điều khiển điện 12V nhỏ gọn 4500N IP66 Hành động yên tĩnh để điều khiển cửa sổ và thân xe
khẩn cấp tay giải phóng dây chuyền 2250lbs tải trọng cao cho chăm sóc gia đình giường điều chỉnh
4500N High Force Electric Inline Actuator IP69K cho hệ thống bóng Pegolar
Bộ truyền động tuyến tính ống 24V DC Lực đẩy 670lb IP67 cho bàn nâng điều chỉnh độ cao
Bộ truyền động tuyến tính nội tuyến chịu tải nặng 300KG mỏng 38mm chống nước IP66 Động cơ điện
Động lực tuyến tính DC điện áp thấp IP66 3000N Cho cửa sổ thông gió tự động nhà kính
Máy vận hành tuyến tính lực đẩy cao công nghiệp 8000N IP69K 12V DC cho các giải pháp nâng
Bộ truyền động điện hạng nặng IP69K chống ăn mòn 800KG Chu kỳ làm việc 25%
Bộ truyền động tuyến tính công nghiệp lực lớn 16kN IP69K 25-1000mm cho tự động hóa nâng hạng nặng